Ata që ndjekin Premierligën Angleze viteve të fundit me siguri që e njohin futbollistin argjentinas, Julio Arca. Ish futbollisti i Sunderland dhe Midlesborugh është bërë i njohur me gjestin e tij.
Arca pasi nuk ka gjetur skuadër të re, ka pranuar që të luaj për skuadrën e një pubbi në Angli. Nga milionar që fitonte në Premierligë, ai tani ka pranuar që të paguhet me vetëm 3.5 funta për ndeshje dhe pas lojës të qeraset më birra nga ky lokal.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


"Nuk i nihja këta djemë, por isha myshteri i tyre. Ata më herët më kishin thënë se do të donin që një ditë të luaj për ta, dhe tani ka ardhur ky moment" ka thënë Arca./Indeksonline/


SSSA
ASS