e Marte 11 Nentor 20140611 am


brbrdo te diel deri me date 30 nentor nje lojtar i Loto 6 nga 39 do te fitoje nje makine te re me zero kilometra dhurate nga Lotaria Kombetare Per te marre pjese ne promocion duhet te keni nje bilete me te pakten tre parashikime te vlefshme per shortet e javesSSSAbrASSKompania Lotaria Kombetare ka vendosur te shperbleje te gjithe lojtaret e saj me nje cmim te vecante ne lojen Loto 6 nga 39 Duke filluar nga sot per tre jave resht Lotaria Kombetare do te dhuroje pervec shume cmimeve te tjera edhe tre makina te reja me zero kilometra Behet fjale per tre makina CitroenCactus C4 te cilat do te dhurohen nga nje cdo dite te diel Promocioni fillon me date 16 dhe mbaron me 30 Nentor Kjo eshte hera e dyte qe kompania Lotaria Kombetare dhuron cmime te tilla kaq interesante Nje vit me pare tre lojtare fatlume fituan nga nje makine te re me zero kilometra seciliSSSAbrASSSi te marresh pjese ne promocionSSSAbrASSTe gjithe personat mbi 18 vjec mund te behen pjese e promocionit me te fundit te Lotarise Kombetare dhe te fitojne nje makine te re me zero kilometra ne lojen Loto 6 nga 39 Mjafton qe te shkoni ne nje nga pikat e shitjes ku shihni logon e Lotarise Kombetare dhe te plotesoni nje skedeme te pakten tre parashikime te vlefshme per shortet e javes Mjafton qe ne bileten tuaj te jene tre parashikime dhe automatikisht ju jeni nje nga personat pjesemarres ne promocionin e asaj javeSSSAbrASSParimi i lojes Loto 6 nga 39eshte shume i thjeshte sa me shumeparashikime te plotesoni aq me shume rriten shanset tuaja per te fituar Jackpot-in apo cmimet e kategorive tetjera si dhe nga cmimet shtese qe u ofrohen lojtareve pa asnje kosto shteseSSSAbrASSMekanizmi i promocionitSSSAbrASSdo te Diel ne datat 16 23 dhe 30 Nentor nje lojtar fatlum do te behet fituesi i nje makine te mrekullueshme inovatore e ekonomike CitroenCactus C4 dhurate nga Lotaria Kombetare Fituesi do te zgjidhet ne menyre rastesore nga sistemi automatik i lojes bazuar ne numrin e biletes Ky numer ndodhet ne fund te biletes tuaj dhe perbehet nga 10 shifraSSSAbrASSTe gjitha biletat qe kane te pakten tre parashikime te vlefshme per nje nga shortet e javes kane shans qe te behen fitues Per kete arsye ju duhet te tregoheni shume te kujdesshem qe te ruani biletat dhe ne fund te shortit te kontrolloni jo vetem numrat fitues por edhe numrin e biletesSSSAbrASSMundesite per te fituar me Lotarine KombetareSSSAbrASSPromocioni ku do te dhurohen tre makina eshte vetem nje nga mundesite e shumta qe ofrohen per te gjithe lojtaret e Lotarise Kombetare Te gjithe personat mbi 18 vjec kane mundesi qe te luajne argetohen dhe fitojne edhe me produktet e tjera tekompanise Lotaria Kombetare Ju mund te fitoni cdo dite deri ne 700 mije leke te reja ne shortet e Fito Fito te cilat hidhen ne oren 1945Fituesi i rradhes ne kategorine e pare te produktit Fito Fito ishte nga VloraPer ata qe preferojne argetimin dhe fitimet e shpejta Lotaria Kombetare ka vene ne dispozicion biletat gervishtese Arka e Thesarit Super Cash Simbolet e Fatit Shesh Besh dhe tashme vazhdojme dhe me Surprizat e Festavebrbrtweet

br