Ish pjesëtarja e TOWIE Lucy Mecklenburgh ka pozuar topless për firmën Ellese me një fotosesion të bukur.


Modelja është shfaqur seksi me neone në dorë duke mbuluar gjoksin e saj.


Ajo ka treguar një trup të formuar dhe shumë të tonifikuar.