Luftëtari firmosi me Rezart Mahon dhe Florian Brahon (të dy të ardhur nga Partizani), ndërkohë që nën urdhrat e trajnerit Ilir Selimi janë dhe Arjan Sheta dhe Maringlen Kapaj. Bluzinjtë presin edhe sulmuesin Klodian Arbri (ish-Lushnja) dhe mesfushorin Hekuran Koreshi (ish-Lushnja).


Burimi: Albania-sport.com
Kliko per te na ndjekur ne Twitter

E Enjte, 29 Korrik 2010
Shto dhe ti komentin tendEmri dhe e-maili