pWayne Rooney Luis Suarez Gareth Bale dhe Cesc Fabregas kane dominuar hamendesimet per merkaton verore te futbollisteve A mund te lere Rooney Manchester United per Chelsea A do te pranoje Liverpool qe Luis Suarez te lere Anfield per Arsenalp
pJo Per sulmuesin uruguaian ka nje ide me te mire reporteri i Daily Mailp
pChris Wheeler thote se do ti pelqente ta shikonte Luis Suarez duke luajtur per nje ekip te Shqiperisep
pNje gje te tille gazetari e thote me ironi duke u nisur nga temperamenti i Suarez gjaknxehtesia e te cilit i ka kushtuar shume ekipit te Liverpool-it Wheeler shprehet se uruguaiani do te largohet kur Liverpool-it ti soset durimip
p styletext-align rightShekulli OnlinePergatiti FSp

br styleclearboth