Marrdhniet me mediat

N sesionin e fundit t Konferencs s Ambasadorve u fol edhe pr rndsin e nj komunikimi mediatik sa m t mir dhe efikas t Ministris son t Jashtme dhe prfaqsive tona diplomatike n t gjith botn. Kshtu, zdhnsi i Ministris s Punve t Jashtme, Ralf Gjoni, ka folur n konfrenc n lidhje me projektin e ri, i cili synon reformimin e faqes s internetit t ministris dhe prfshirjen aty t link-eve t prfaqsive tona diplomatike. Ky projekt i shoqruar edhe me m shum promocion nga ana e ambasadave pr Shqiprin, vjen si nj domosdoshmri n nj koh kur interneti n komunikim ka zn nj vend parsor.
#