pDeputeti i Partise Socialiste ne nje takim qe pati diten e sotme me strukturat e kesaj partie ne qytetin e Korces ka folur per situaten parazgjedhore ne vendin tonep
pKQZ-ja eshte e politizuar dhe te gjitha vendimet merren jashte zyrave te saj Shqiperia ka 22 vjet qe nuk ka patur zgjedhje te lira dhe te ndershme dhe shkaktari kryesor per kete eshte vete kryeministri Sali Berisha PS-ja nuk ben aleance me partite ne pushtet por me partite qe mendojne se mund te qeveriset pa Berishen-eshte shprehur Majkop
pDeputeti socialist ka folur gjithashtu edhe per situaten e renduar kriminale te koheve te fundit e cila ka bere qe te hapet nje debat teper i madh si dhe ka bere qe shume struktura dhe qytetare te kerkojne kthimin e denimit me vdekje ne Shqiperip
pNe vendin tone ka shume probleme me zbatimin e ligjit Situata kriminale eshte shume e renduar prandaj kerkohet dhe kthimi i denimit me vdekje ka perfunduar Pandeli Majkop
pShekulli OnlinePergatiti BMp

br styleclearboth