Deputetja e PD Majlinda Bregu duket se është tepër në formë. Nëpërmjet një fotoje të publikuar në profilin e saj në Instagram deputetja duket se ka nisur pushimet së bashku me vajzën e saj bukuroshe Kejda.


Të veshura me stil, të dyja duken të mrekullueshme dhe bien në sy.
 

What’s up mom? @kejda


A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter