Foto ilustruese

Një aksident me poasojë një të plagosur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Paskuqan. Mësohet se një 25-vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë në spital.


Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:40, kur mjeti tip Volksëagen me targë AA 576 OH, me drejtues shtetasin G. P., ka aksidentuar këmbësorin E. R., rreth 25 vjeç, sqaron policia.


I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.


23 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)