0
Manchster UTD shkarkon David Moyes David Moyes nuk eshte me trajner i Manchester United Ai eshte shkaruar nga klubi i njohur 10 muaj pas emerimit Moyes ka patur rezultate te dobeta me Manchester duke e larguar nga Champions League ne cerekfinale dhe duke e nxjerre jashte gares per titullin kampion David Moyes zevendesoi Sir Alex Ferguson qe e drejtoi Manchester United per 26 vjet Mediat njoftojne se Louis Van Gaal Jurgen Klopp Diego Simeone dhe Laurent Blanc jane kandidatet e mundshem per te zevendesuar David Moyes
Tv Klan