Duke reaguar mbi debatet e fundit midis Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim rreth rolit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Haki Çako, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se qeveria duhet të dënonte dhunë qoftë për sy e faqe.


Me anë të një reagimi në Twitter, Manjani shprehet se mbrojtja ndaj Çakos vjen pasi ai di shumë gjëra.


Manjani: Qoftë dhe për sy e faqe duhet të dënonin dhunën, por skanë se si! Turren si çakej të mbrojnë Çakon! Normal, ky i fundit di shumë gjëra…
Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter