Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket Edi Rama në krahë të Elvis Rroshit dhe kreut të PS në Kavajë.

Reagimi vjen pasi Elvis Rroshi tha se do të vazhdojë të jetë kryetar bashkie në Kavajë sepse nga dokumentet që ka marrë në Itali rezulton i pastër penalisht.

"Me doreheqjen e doreheqjes, Ervini i mbathi Edvinit, breket e Shukriut", shkruan Berisha duke ironizuar deklaratat e Rroshit.berisha shukriu