Tashmë të trijat janë të famshme, marrë parasysh se edhe Era ka lansuar këngën e saj, e cila po pëlqehet shumë.
Motrat Istrefi, kanë vënë një foto të realizuar shumë spontanisht, e nu Nora, Nita dhe Era shihen me veshje që kanë shumë stil./Indeksonline/