Të paktën katër vetë u vranë dhe dy të tjerë u plagosën pasi një avion Cessna u rrëzua në një ndërtesë banimi në qytetin Sinaloan Culiacan të martën.


Mbetjet e avionit të vegjël mund të shihen të varura në katin e dytë të një shtëpie.


Shërbimet e emergjencës kanë rrethuar vendin e rrëzimit ndërsa hetimet në shkaqet e aksidentit janë kryer.5 dhjetor 2018 (gazeta-Shqip.com)