0
brbr

SSSAbrASS
brbrNdersa kerkoi votat e grave ne zgjedhjet e se dieles kreu i LSI Ilir Meta tha se objektivi i kesaj mazhorance eshte qe ne zgjedhjet e pergjithshme qe do mbahen pas dy vitesh te arrihet barazia e plote gjinore ne Kuvendbrbr
brbrNe takimin me Levizjen e Gruas per Integrimin Meta tha se futja e grave ne parlament eshte rruga e duhur per dekriminalizimin e politikes shqiptarebrbr
brbrNdersa kerkoi votat e grave ne zgjedhjet e 21 qershorit Kreu i LSI tha se kundershtaret politik jane ne stres pasi kjo mazhorance eshte per rritjen e punesimit dhe zhvillimit te venditbrbr
brbrMeta tha se LSI do te kete rezultat te jashtezakonshem ne keto zgjedhje pasi kur te tjeret zgjohen per fushate kjo force politike e ka bere fushatenbrbr
brbrTv Klanbrbr