Një urim i përzemërt për festat ka ardhur sot për shqiptarët nga Presidenti Ilir Meta.


Kreu i Shtetit ka shpërndarë në llogarinë e tij në Facebook një foto me bashkëshorten e tij, njëkohësisht kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe 3 fëmijët.


Në këtë ditë të parë të 2018 uroj më shumë paqe, harmoni, dashuri e begati për çdo familje dhe për vendin tonë, shprehet Meta.


01 janar 2018 (gazeta-Shqip.com)