brbrNdersa ende nuk ka nje vendim per koalicionin kreu I LSI-se Ilir Meta flet per perpjekje artificiale qe synojne tensionimin e situates politike perpara zgjedhjeve te 18 qershorit Meta apeloi qe zgjedhjet parlamentare te mos shmangin vemendjen nga prioritetet vecanerisht zbatimi i reformes ne drejtesi Meta theksoi se duhet te avancohet me reformen zgjedhore si dhe me zbatimin e ligjit te dekriminalizimit Per kreun e Levizjes Socialiste per Integrim me shume se sa rezultati i partive e rendesishme eshte arritja e standardeve ne zgjedhjet e qershoritbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br