0
brbr

SSSAbrASS
brbrMilani gjen sulmuesin per sezonin e ardhshem Pas refuzimeve te Xhekson Martinez Ibrahimovic apo Kavanit klubi kuqezi eshte gati te beje goditjen e pare te madhe ne merkaton e veres Sipas mediave italiane Milani eshte shume prane sulmuesit te Sevijas Carlos Baccabrbr
brbrI cilesuar si nje nga zbulimet e sezonit te fundit ne kampionatin spanjoll futbollisti kolumbian kerkohet nga shume skuadra ne Europe Por agjenti i tij ndodhet ne Milano dhe eshte gati te pranoje oferten prej 30 milione euroshbrbr
brbrVetem nje dite me pare Milani bleu per 20 milione euro mesfushorin Andrea Bertolacibrbr
brbrTv Klanbrbr