brbrNje lajm i mire per lindjet vjen edhe nga qeveria Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka sjelle ne jete nje djale Lajmi eshte bere i ditur ne nje urim qe kreu i qeverise Edi Rama i ka bere ministres Gjosha ne rrjetin social Twiter Rama shprehet ne kete postim se ministrja me e re e qeverise eshte gezuar me nje cun dhe ai i uron jete te gjate Mesohet se Klajda Gjosha ka lindur djalin rreth ores 1400 te dites se sotmebrbr
br