Rrjetet sociale:

Tirana fitoi 3-0 miqësoren me Turbinën e Cërrikut. Golat për bardheblutë e drejtuar tashmë nga Alban Tafaj u realizuan nga Migen Memelli (14’), Gjergji Muzaka (66’) dhe Erando Karabeci (81’).


Numri i klikimeve - 98
  E Diele, 11 Tetor 2009