Barcelona ka filluar turneun e saj aziatik me ekipin Bejing Guoan ne te cilen ka dalur me e sukseshme me rezultat 3-0 me golat e shenuar nga De Sanstos, Iniesta dhe Ronaldinho. Ndeshjen e rradhes Barcelona e luan me ekipin e Yokohamas. Video nga kjo ndeshje dhe miqesore tjera neper Europe i keni me poshte.

1-0 Santos

2-0 Iniesta

3-0 Ronaldinho


Feyenoord Rotterdam 1 - 1 Liverpool
1-0 Drenthe


1-1 GerrardTottenham 2-0 TorinoSunderland 1-1 Juventus
1-0 Murphy


1-1 MolinaroWest Ham 2-1 RomaManchester City 1-0 Sampdoria

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama