0
Kombetarja eshte rikthyer te fitorja por ndaj nje ekipi inferior si San Marino Ekipi i drejtuar nga italiani Xhani De Biazi ka fituar 3-0 ne miqesoren e luajtur mbremjen e kaluar
Golat jane shenuar nga Mergim Mavraj Armando Vajushi dhe Emiljano Vila Ne kete sfide kuqezinjte kane luajtur me nje formacion eksperimental
Kjo ka qene humbja e 58 humbje radhazi per San Marinon qe nuk e njeh fitoren prej me shume se 10 vjetesh
TV KLANFutboll kombetarja San Marino Sport