Një artiste nga Polonia ka krijuar një projekt shumë të pzakontë që përfshin modele nudo por është me të vërtetë shumë interesant.


Ekipit iu desh 3 ditë për realizimin e projektit ndërsa veshnin modelet me rërë, zjarr, ujë dhe erë.


Për të krijuar veshjet nuk është përdorur fotoshop, por vetëm dritë. Kjo ishte një përvojë shumë rraskapitëse por unë shpresoj që do tia vlejë,-është shprehur fotografja Asida Turava./Oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter