Modeli i famshëm Jeremy McConnell është gjetur duke fjetur gjumë në një stol në  park. Ylli është fotografuar në orët e mëngjesit në Londër.


Një natë më parë ai kishte qenë në parti ku edhe ishte dehur, më pas ka përfunduar në park. Përfaqësuesi i tij Ed Hopkins nuk ka pranuar që të komentojë ngjarjen pas publikimit të fotografisë, raporton The Sun./Oranews.tv/ 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter