Transmetuar më 25.11.2016 - 10:25Një modele amerikane 26- vjeçare, me emrin Iskra Lawrence u zhvesh në mes të metrosë në New York. Gjatë fundjavës së kaluar modelja e mbushur u zhvesh, duke qëndruar vetëm me mbathje dhe reçipeta duke u bërë apel njerëzve që ta duan veten e tyre ashtu siç janë.Rezultati? Një duartrokitje e gjatë nga ana e të pranishme dhe mbi një milionë shikime në Youtube në pak orë. Në videon më poshtë gjeni gjithë skenën./a.y/noa.al {"videoid": "1109426", "sid":"2"}


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/5)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});