Itali, 31 Janar NOA – Kombinim më i mirë i dy pasioneve më të mëdha të meshkujve, femrat dhe motorët, të cilat janë dhe përbërit kryesorë të të kalendarit shpërthyes 2011, të Barracuda Moto. Jorge Lorenzo, kampion bote i Moto GP 2010 është prezent në gjashtë prej fotove, në poza seksi dhe të rafinuara të cilat do të shënojnë këtë vit. Pranë tij, ndodhet top-modelja bukuroshe, Barbara Brogi.

Atmosferë e së ardhmes si një luftë e “Star Wars”, por me një shkallë të lartë erotike, e cila është shfaqur nga ana e kompanisë italiane, lider në këtë sektor.


r.b/NOA

Tags: femra, kalendari, motorra