Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në akademinë përkujtimore me rastin e 10-vjetorit të vdekjes së Presidentit Historik të Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova, të organizuar nën patronazhin e Presidentes Atifete Jahjaga, thuhet në kumtesën e zyrës për informim të kryeministrit, transmeton Indeksonline.
Në akademi morën pjesë familja e Presidentit Rugova, përfaqësues të jetës politike dhe akademike dhe të misioneve diplomatike në Republikën e Kosovës. /Indeksonline/AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};
SSSA
ASS
SSSA
ASS