var fbShare url httpvizionplusalmuzike-cicashsize smallbrbrAto jane gjate gjithe kohes ne qender te vemendjes Perse Sepse mjafton te nxjerrin nje cice nje shale apo nje mendere A eshte kthyer show-bizz ne Shqiperi ne biznes cice dhe sume Sigurisht qe pobrbr
brbrAnkohemi dhe themi se perse Sander Gjoka Pirro Cako Ardit Gjebrea Rovena Dilo Irma Libohova  Mira Konci e te tjere artiste te nje plejade te madhe e artistesh te vertete te muzikes shqiptare jane terhequr nga muzika e nuk prodhojne me Po perse ankohemi Aknohemi sepse ne makinat tona kemi kenge me tekste nenenenenenenene ne kemi kenge me pulle te kuqe Kemi muzike per hajdare dhe sume kemi kenge per shale dhe cicabrbr
brbrKaq shume te frustruar seksualisht paskemi qene Mesa duket po e kerkojme seksin ne cdo gje Qe tek kolegia e punes e veshur bukur qe tek shoku qe ka veshur xhinse te ngushta Qe tek takat 20 cm qe bejne krik krak e deri tek gruaja ne shtepi apo jo Ne keto raste e duam gruan e virgjer dhe te rrije ne shtepi se nese nuk eshte e tille e ndajme dy dite pas martese Na terheqin keto kengetaret e cicave qe do te vazhdojme ti duam persa kohe te na ike frustrimi gjenital dhe mendorbrbr
brbr brbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br