Foto arkiv

PUBLICITETBerat 1 dhjetor 2015 NOAal- Zbulohet heroine ne Berat dhe vihen ne pranga tre persona Ne kuader te operacionit te koduar Mysafiri gjate dites se djeshme eshte sekuestruar 20 grame heroinebr
br
Ne vijim te tij jane arrestuar Edmond Kajo 47 vjec banues ne Tirane i denuar me pare per Prodhimi dhe mbajtje pa leje te armeve luftarake dhe municioneve Gjergji Lacka 29 vjec banues ne Berat i denuar me pare per Moskallezim krimi dhe Aleko ela 52 vjec banues ne Tiranebr
br
Arrestimi i tyre u be pasi ne lagjen Deshmoret e Kombit ne automjetin tip BMW me targe AA 645 IU iu gjet dhe sekuestrua ne cilesine e proves materiale 20 grame lende narkotike e llojit heroine te cilen te ndaluarit do ta shperndanin ne Beratbr
br
Te arrestuarit akuzohen per vepren penale Prodhimi dhe shitja e narkotikeveaynoaalbr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix