Aktori i Hollivudit Leonardo Di Caprio dhe modelja daneze Nina Agdal, janë ndarë pas një viti lidhje sëbashku.


Ende nuk dihen shkaqet që çuan në ndarjen e çiftit por vetëm para disa ditësh aktori u pa me një zeshkane në plazhet e Malibusë.


Fotot e Di Caprios dhe vajzës zeshkane u publikuan menjëherë  nga e përditshmja Daily Mail. Gjithashtu britanikja publikoi dhe lajmin e  ndarjes së çiftit. Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter