Transmetuar me 17032016 - 2259
Nga Edmond ArizajKetu ka humor qe mos ta prishim gojen ne mbremje pa fund Rama thone nuk i do mediat i ka inat mediat do tu mbylle gojen mediave etj si ketobr
br
Me falni po kur ka qene dita qe Rama ka qene ndryshe Madje Rames i duhet dhene ajo qe i takon si Cezarit sepse nuk eshte treguar hipokrit si shume te tjere por e ka thene perhere se mediat jane katandisur keshtu e ashtu se gazetaret jane keshtu e ashtu vazhdojme te mos prishim gojen mgjth ato i ka thene Rama Por mediat dhe gazetaret nuk kane qene perhere perballe Rames O jo jobr
br
Ka pasur nga ata qe i qendronin ne krah nga ata qe i shkonin nga pas nga ata qe i tundnin palmen e nga ata qe i fshinin kepucet Ndonje prej tyre per x apo y mosperputhje idesh iken nga pjesa e prapme dhe i dolen perpara per nje fare kohe e pastaj prape nga pasRama ishte po i njejti ne te njejtin pozicion ai apo ata ndryshonin kahun A nuk ishte Rama i njejti ne dy mbremje fundviti me gazetaret me ne ze te Shqiperise A nuk e tregoi qarte paster dhe bukur mendimin e tij per mediat dhe gazetaret E pra nuk eshte ndonje pamundesi e madhe te fyesh ata qe fton ne shtepi por nese pas fyerjes vazhdon e gelltit buken qe te shtrojne nuk eshte me problem i atij qe te ka ftuar Reagimi i neserm ska me vlere As gjasme pergjigja kur je pjese e skenaritbr
br
Per mendimin tim Rama nuk ka frike nga mediat Mund te genjeje kur thote qe nuk i lexon e nuk i shikon por besoj qe frike nuk ka Sepse Rama nuk eshte rrezuar kurre nga mediat Sepse mediat kur duhej te merreshin me Ramen merreshin me popullin ndersa sot qe duhet te merren me popullin merren me Ramen dhe Rama hipnotizon popullin e tallet me mediatbr
br
Per me teper qe online eshte me pak se gjysma e votuesve te vertete  Rama nuk se nuk na do pse na trembet Kjo do ishte ideale Rama thjesht nuk do ta bezdisin teksa pikturon Njesoj si njeriu nuk duron dot mizat ne gjumin e vapes Ky eshte problemi yne Duhet te zevendesojme zukamen me thumbin Ndryshe si me ligj si pa ligj mediat e verteta do te jene rrjetet sociale

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix