Milani do te vije neser ne Tirane per t’u perballur me kombetaren B te Shqiperise. Tre fitues te topit te arte, Ronaldinjo, Kaka dhe Shevçenko do te jene prezent ne Qemal Stafa. Kjo eshte hera e dyte qe Milan vjen ne Tirane.