Neymar po i tregon botës se është talenti numër një në botë. Neymar ka shpërthyer sot me Brazilin në miqësoren ndaj Japonisë duke shënuar 4 gola në ndeshje.
Pjesa e parë përfundoi me rezultat 0-1 me golin e shënuar në minutën e 18. Në pjesën e dytë ylli i Barcelonës ishte i pandalshëm, shënoi edhe 3 herë për të kompletuar pokerin. Minutat e 44, 77 dhe 81 ishin momentet kur Neymar i heshti "samurajët"./Indeksonline/

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


/>
 
/>
 
/>