Itali 25 nentor 2016 NOAal - Nje ngjarje e rende ka ndodhur sot ne Itali ku nje shqiptar ka mbetur i vrare nga nje tjeter shqiptar Lajmi eshte bere i ditur nga mediat italiane sipas te cilave viktima eshte 43 vjecari me iniciale GR i martuar dhe babai i nje djalibr
br
Po sipas tyre ngjarja ka ndodhur rreth ores 8 te mengjesit ne nje fabrike tekstilesh te braktisur prej kohesh ne Isola Dovarese Cremona e cila po rindertohej serish per tu rikthyer ne gjendje optimalebr
br
Viktima ishte duke punuar ne ndertese kur eshte shtypur nga piruni makina ashensor e cila mesohet se po drejtohej nga nje tjeter shqiptar i cili edhe ai po punonte ne kete ndertesebr
br
Policia e mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per te zbardhur dinamiken e plote te ngjarjes


Para
SHIKONI T GJITHA FOTOT 11
Pas





Para
SHIKONI T GJITHA FOTOT
Pas








lang enUS









p idlastbrbr





windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix