Formular aplikimi pr pun

1. Emr Mbiemr: Enver Hoxha2. Mosha: Njzet e tet3. Pr cilin posicion po aplikoni n kompanin ton?N.q.s. sht e mundur pr nj pozicion horizontal. Nse doni nj prgjigje me serioze, un bj far do lloj pune q t jet. Nse do isha n pozicionin e vendosjes s kushteve nuk do t gjendesha tani duke plotsuar kt formular.4. Paga q mendoni:5.000 dollar n muaj plus 10% fitimin vjetor nga aksionet! Nse kjo nuk sht e mundur, ju sygjeroni nj pag dhe un tju them PO ose JO.5. Arsimi juaj?Jo keq6. Puna e fundit.

Drras prove e nj shefi sadist.7. Paga juaj e fundit:Shum m posht asaj q meritoj8. Sukseset m t rndsishme:Kam nj koleksion fantastik t lapsave q prdredh. E ekspozoj n shtpi.9. Arsyeja e largimit nga puna:Shih Pyetjen 6.10. Oraret n t cilat mund tju kontaktojm:Un jam si bankomat 7/24.11. Oraret q dshironi t punoni:E hn, e mart dhe e enjte 13.00 15.00.12. A mund t takohemi me pundhnsin tuaj t momentit?Po t kisha pundhns nuk do isha ktu.13. A ju pengon gjendja fizike t mbani m shum se 20 kg?

Nuk i dihet, varet nga far do mbaj.14. A dispononi automjet?Po, por pyetja sht gabim. Po t m pyesnit A keni automjet n gjendje pune?, prgjigja ime do t ishte ndryshe.15. A keni fituar ndonje konkurs apo medalje m par?Medalje nuk kam por kam kapur dy here treshin n Llotarin Kombtare.16. A pini duhan?Po gjeta ndonj idiot q ti krkoj.17. far ndrroni t bni pas pes vjetsh?T jetoj n ishujt Bahama me nj fotomodele t pasur t apasionuar pas meje. Nse dini ndonj rrug pr kt, mund ta bj edhe pa pritur pes vjet.18. A pranoni vrtetsin e informacionit t msiprm?Jo! Por po ta mbajti vrteto t kundrtn.19. Cila sht arsyeja kryesore q ju shtyu t aplikoni pr kt pun?Kam dy prgjigj q smund ti ndaj dot.a) Dshira e mir pr t kontribuar n dashurin ndaj njerzve dhe n mirushqimin e konsumatorit.b)Fakti q jam me borxhe deri n fyt.