I ftohti siberian ka pushtuar Europën duke ulur temperaturat dhe duke shkaktuar ngrica kudo.


Por kjo ulje temperaturash ka sjellë dhe disa kryeverpa natyrore, sic është dhe kjo këtu.


Këto foto fantastike të realizuara nga Jeton Sopa na tregojnë Ujëvarën e Mirushes në Kosovë e cila ka ngrirë plotësisht, duke na dhuruar një pamje magjike. Për më tepër shihni fotot


15996032_1257192804336329_1247632290_n 15978818_1257192734336336_1066672671_n 15978272_1257192664336343_1026625796_n 15996128_1257192597669683_615782981_n 15995622_1257192541003022_1851725831_n 15995545_1257192497669693_1041502772_n 15970700_1257192437669699_73368889_n


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter