Nick Jonas “luan me femra”.Kohë më parë ka pasur thashetheme për një gjë të tillë, por si duket është e vërtet. Nick

Jonas është duke u “zbavitur” me dy femra njëkohësisht.Nick është në lidhje me aktoren Lucie Jones dhe Samantha Barks.“Nick është duke e fituar famën e një ‘zemërthyesi’”, ka thënë një burim për revistën britanike “The Sun”.“Ai është duke ‘luajtur’ me të dy vajzat. Ai është duke u zbavitur shumë me këtë gjë, por tek vajzat është shkaktuar shumë tension”, thotë burimi.