Transmetuar më 25.11.2016 - 08:20Një baba amerikan ka gjetur një mënyrë vërtetë të pazakontë për t’i shkulur dhëmbin djalit të tij. Dhe i vogli duket shumë i gëzuar.Dhëmbin ia lidhi me një pe dhe kur i dha shpejtësi makinës Audi S5, ai u shkul. Vogëlushi vrapoi direkt pas saj deri sa gjeti dhëmbin e lidhur dhe ia tregoi të ëmës./a.y/noa.al {"videoid": "1109422", "sid":"2"}


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/1)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});