Një kangur ka vendosur që të tregojë aftësitë e tij të mira si boksier duke goditur një djalë të vogël në fytyrë. Djali iu afrua shumë kangurit për ta prekur, por mesa duket ai nuk ka qenë edhe aq miqësor pasi e ka gjuajtur në fytyrë.


Dyson ishte në një kopësht zoologjik në Waverley në Melburn së bashku me familjen e tij.


 Në videon e realizaur nga nëna e tij Tuf, ai shihet shumë i trembur dhe i befasur nga veprimi i papritur i kangurit.


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter