Përfaqësuesja nikoqire e këtij botërori, Brazili, po duket e relaksuar dhe e gatshme për ndeshjen e radhës së tyre me Kolumbinë.
Të udhëhequr nga Neymar, lojtarët e kësaj kombëtare kanë bërë një 'selfie' në hollin e hotelit ku qëndrojnë, ku shfaqen mjaftë të disponuar dhe të gatshëm për ndeshjen e radhës me Kolumbinë.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Brazili në 1/8 e finales ka mposhtur me mjaft mund kombëtaren e Kilit, ndërsa në çerekfinale e pret një ndeshje tjetër e vështirë me Kolumbinë një kundërshtarë latin për brazilianët./Indeksonline/