Ideja e Milanit

Emri i Ibrahimovi tashm qarkullon n korridoret e Milanelos. Dje n “San Siro”, presidenti Berluskoni sht informuar nga Galiani dhe nga Braida mbi mundsit pr ta bler vrtet suedezin. N tribunn e nderit do t planifikohet strategjia pr t nisur sulmin ndaj ish-interistit. Nj sulm q mund t konkretizohet me rastin e trofeut “Trofeo Gamper”, kur Milani do t prballet me Barcelonn n “Kamp Nou”. Pr momentin mbetet problem rroga e tij e madhe, dhe Galiani ka thn se “me 99% nuk do t vij”. N ditt e fundit ka dal n pah edhe nj shkmbim huazimesh Ibra-Borielo, edhe pse problem mbetet diferenca e dy rrogave t tyre.
#