Transmetuar më 11.01.2016 - 10:14Njëra brune dhe tjetra bjonde. Nuk janë velina siç jemi mësuar t’i shikojmë deri tani në emisione të ngjashme, por balerina profesioniste.Alba Hoxha 20 vjeçe dhe Ensa Llaci 21 vjeçe janë dy bukuroshet seksi që do të shoqërojnë çdo mbrëmje dyshen simpatike, Sajmir Kodra dhe Gent Zenelaj në programin më të ri investigativ në ekranin e Tv Klan, “Stop”Balerina brune Alba është studente në universitetin e Arteve për koreografi, ndërsa Ensa e ka mbaruar këtë universtitet po për koreografi, shkruan Klan.Dy bukuroshet e gjata dhe me trupin e tonifikuar nuk janë të panjohura për publikun shqiptar. Ato kanë më se dy vjet që janë pjesë e trupës profesionistë të baletit në Tv Klan të drejtuar nga Albi Nako.Alba dhe Ensa kanë qenë pjesë e koreografive në spektaklin “Dance with me”, X Factor, Musical e shumë programe të tjera në Klan.


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/2)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
PasPUBLICITET


lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});