1Deputeti Taulant Balla replikoi me opozitarin Flamur Noka pr fotografin e realizuar nga gazeta sportive spanjolle Marca, ku ligjvnsi socialist duket n tribun n ndeshjen e Realit t Madridit me Bayern Munich.


Noka krkoi t dinte se nga e kishte marr shumn e parave Balla pr t ndjekur ndeshjen n stadium. Balla iu prgjigj duke i thn se kishte qen bashk me Nokn n stadium n Kuks, ku ai sht deputet dhe sht ngritur n stadium duke pyetur cilt jan lojtart e Kuksit.


M vjen keq q mundohesh t keqprdorsh nj moment, q besoj se bashk me mua kan qen dhe koleg deputet t PD, me t cilt sigurisht q aspak nuk marr ktu t drejtn as ti prmend emrin sepse vetm nj gj duhet ta dish ti Flamur. N Shqipri lajm bn kur je me bashkshorten dhe nuk bn lajm kur je me lidhje t tjera jasht martesore. Shpenzimet pr nj aktivitet t till jan shum her m t vogla se nj nat n hotelin m luksoz t Maldiveve ku ti dhe Saliu yt i thrritet shqiptart pr t protestuar kundr varfris, ndrsa Shklzen Berisha ishte n hotelin m t shtrenjt n bot, u shpreh Balla./lajmifundit