Trendi i ri i kësaj vere janë bikini body, por këtë herë kanë ardhur në formë shumë të çuditshme.


 Jemi mësuar të shohim në to shkrime të personalizuara për gjërat më të preferuara të vajzave, përfshirë dhe ushqimet.


 Beloved shirts ka sjellë një model të ri që ka të bëjë me trupin e një mashkulli, që të jep idenë se femra është e padepiluar dhe e zhveshur.


Ndër to bëjnë pjesë edhe personalizime të tjera me fytyrën e habitur të presidentit të Amerikës, Donald Trump.


 Duket si një metodë që stilistët e përdorin për të larguar vëmendjen nga trupi me linja të përsosura që të gjithë të jenë sa më afër me natyralen.
/oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter