brbrHistoria e nje operatoreje televizive dhe asistente prodhimi eshte kthyer ne lajmin kryesore te shumices se mediave britanike Ajo quhet Ema Hulse eshte 24 vjec dhe ka bere nje denoncim te pazakonte eshte pushuar nga puna vetem pak minuta pasi kishte nisur ne Unit TV me argumentin se ishte teper e bukur dhe per kete duhet te ndiqte nje karriere ne pasarela e jo ne televizion Sic shpjegon vete Ema ne nje prononcim per mediat ajo kishte mberritur ne redaksine e televizionit londinez ne oren 930 minuta dhe eproret i kishin shpjeguar se cfare duhet te bentebr
Pak minuta me vone me thane se sherbimet e tua nuk jane me te kerkuara 8211 thote Emabr
Arsyejabr
Shefi me pyeti Mos je gje nje modele Ketu nuk jemi ne pasarelebr
Une isha lyer pak me buzekuq por isha normalisht me nje kemishe dhe me pantallona Nuk doja te isha as provokuese dhe as me veshje te papershtatshme 8211 tregon 24-vjecarjabr
Ema tregon se kishte mbetur pa fjale nga menyra sesi ishte larguar nga puna dhe per me teper nga argumentimi i gjetur Por ajo thote se do te vazhdoje te ndjeke endrren e saj televizivebrbr
brbr brbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br