brbrSelia blu i kerkon djalit te kryeministrit Rama qe te beje publike pasurine e tij Sipas PD Gregor Rama ka syze qe kushtojne 60 mije dollare dhe ai duhet te sqaroje nese i ka blere apo nese i ka dhurate brbr
brbrMedia ka zbuluar se studenti me i pasur ne vend dhe ndoshta ne rajon eshte i papuni Gregor Rama djali i kryeministritbr
Zbulimi nuk ka qene shume i veshtire per tu bere pasi Gregu studenti i papune eshte pjese e arrogances rilindase qe ka deshire ta tregoje luksin edhe pse shoket e tij te klases nuk kane leke te pine nje kafe le me te pagujne tarifat e rritura te universiteteve nga babai tij edhe pse 462 perqind e familjeve shqiptare jetojne ne varferi me 5 dollare ne ditebr
Djali i kryeministrit duhet te tregoje se ku i ka marre parate per te pasur nje pale syze 60 mije euroshe Te tregoje burimin e parave Eshte i detyruar me ligjbr
Nese i ka dhurate duhet te tregoje se nga kush i ka dhuratebr
Nga hakmarrja per drejtesibr
Nga Emiliano Shullazibr
Apo nga kompania kineze qe po pergaditet te marre koncesionin e TVSH sebashku me xhaxhain e tij Olsinbr
Keto pyetje jane shqetesim publik dhe Gregor Edi Rama eshte i detyruar te jape pergjigjebrbr
SSSAbrASS
vizionplustv
br