Kavaja me sa duket do të mbetet sërish nën logon e Partisë Socialiste.


Nga numërimi i 61 kutive nga 84 kuti gjithsej, Partia Socialiste është në avantazh ndaj Partisë Demokratike, duke marrë 7272 votave kundrejt 6658 votave që ka marrë e djathta.


Lëvizja Socialiste për Integrim ka marrë deri më tani 2359 vota. Procesi i numërimi po vijon ende dhe pritet të mbyllet brenda natës së sotme.


/Ora News.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter