var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grupe me kryesuesit ne vazon e pare dhe ekipet qe perfunduan te dytet ne vazon tjeter Duke evituar perplasjet ne fazen e pare por edhe ato mes skuadrave te nje shteti nen drejtimin e te mirenjohurit holandezit Rud Gulit goglat rezervuan dy cifte interesante te cilat duke pare perplasjet e viteve te fundit tashme mund te konsiderohen klasike Bajerni i Mynihut i drejtuar nga Karlo Anceloti sfidon skuadren qe e mbylli ne vend te pare Grupin A Arsenal me takimin e kthimit qe luhet ne Londer Nderkohe kampioni i Frances Paris Saint Germain do te perballet me Barcelonen Aspak bujar u tregua shorti me Napolin e Elseid Hysaj qe ka nje beteje te veshtire me kampionet ne fuqi te Europes Real i Madridit Nderkohe me fat goglat per Juventus qe evitoi spanjollet ndersa ne kete raund do te perballet me Dragonjte e Portos Ne takimet e tjera Manchester City sfidon surprizen e ketij sezoni ne Champions Monako Benfika perplaset me Borusia Dortmund Leverkusen 8211 Atletiko Madrid ndersa Sevilla me kampionet e Anglise Leicester City Takimet e para te vlefshme per raundin e 18-ve te UEFA Champions League do te luhen ne 14 dhe 15 shkurt te vitit te ardhshem ndersa ato te kthimit do te luhen nje jave me pasbrbr
SSSAbrASS


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br