Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e disa pamjeve nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës. Sipas Ramës, ky muze është i rilindur tërësisht për herë të parë parë pas 27 vjetësh harresë. Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur tërësisht për herë të parë pas 27 vjetësh harrese, ju uroj një ditë të mbarë, shkruan Rama në postimin e tij.


MIRËMËNGJES dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur sipas zotimit pas nuk mbahet mend se sa vjetësh harrese mes ferrave e rrënimit, ju uroj një ditë të mbarë


Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 9. August 201810 gusht 2018 (gazeta-Shqip.com)