Rita Ora e ka postuar një foto rreth orëve të para të mëngjesit në kohën amerikane.
Nga qyteti i bukur i New Yorkut, Rita ka pozuar në brekë nga dhoma e fjetjes sa për ti "eksituar" fansat e saj.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Si gjithmonë te Rita ka gjithçka çfarë ëndërron dhe lakmon nje mashkull./Indeksonline/ 


SSSA
ASS